Telepőr / éjjeliőr

15 éve működő márkafüggetlen autószerviz megbízásából hosszútávra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEPŐR / ÉJJELIŐR

Elvárások:
Büntetlen előélet
Alapfokú végzettség
Alkalmazkodó és együttműködő képesség
Precíz, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
Személy és vagyonőri igazolvány megléte nem feltétel, de előnyként értékeljük

Feladatok:
A létesítmény és a terület őrzése, védelme
Illetéktelen behatolás, lopás, tűz vagy más veszély lehetőség szerinti megakadályozása, jelentése
A biztonsági kamararendszer figyelemmel kísérése
Az objektum körbejárása (járőrözés), ellenőrző tevékenység végzése
A telephelyre hozott gépjárművek, csomagok- , áruk átvétele, továbbítása

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Stabil vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetés igény megjelölésével a következő e-mail címre: pest228@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.