Hegesztő

Tehergépkocsi- és buszalkatrész gyártással, felépítménygyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:eresünk az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség minimum 3 év gyakorlattal
Rajzolvasási készség
Problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
Betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Minősítés (TÜV, házi, lejárt)
Acélszerkezet és felépítmény gyártásban szerzett tapasztalat

Feladatok:
Vállalat termékein meghatározott hegesztési munkák elvégzése
Acél, rozsdamentes acél és alumínium szerkezetek összeállítása (hegesztés, szerelés); fogyóelektródás és/vagy AWI hegesztés
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatás
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongrad60@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.