Senior software tester / minőségbiztosítási szakértő

Nemzetközi vezető EDI technológiai szolgáltató cég megbízásából Ausztriai és szlovákiai csapatuk erősítéséhez most új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

SENIOR SOFTWARE TESTER / MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ

Elvárások:
Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen, vagy több éves szakmai tapasztalat
Önálló és pontos munkavégzés
Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Fejlett problémamegoldó képesség
Csapatjátékos személyiség
Webszolgáltatás területén szerzett tapasztalat (SOAP/REST), SQL, SoapUI, JMeter,Linux, Continuous Integration, Selenium

Előnyt jelent:
ISTQB vagy CSTE képesítés

Feladatok:
Alkalmazások tesztelése és kiértékelése
Manuális és automatizált tesztforgatókönyvek (End to End) létrehozása és alkalmazása
A tesztkörnyezet (TOSCA) karbantartása és támogatása
Széles körű kommunikáció és együttműködés a fejlesztői részleggel
Csatornakezelés (Channel Management)

Megbízóról:
Egy nemzetközi, vezető EDI (elektronikus adatcsere) szolgáltató, mely a különböző ágazatokban tevékenykedő cégek ellátási lánc és B2B üzleti folyamatainak optimalizálására specializálódott.
A vállalat központja Ausztriában található, de telephelyei megtalálhatóak Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában és Törökországban, illetve rendelkezik franchise partnerekkel is további országokban.
A nemzetközi jelenlétének köszönhetően ideális partner lehet multinacionális vállalatok számára is.

Amit kínálunk:
Munkavégzés egy nagy szakmai tapasztalattal rendelkező nemzetközi cégnél
Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – bónusz csomag és cafeteria

Munkavégzés helye:
Pozsonyban vagy Bécsben (a Főpályaudvarhoz közel)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: w005@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.