Fotóautomata kezelő

Vidám fiatalos csapatba keresünk megbízható, talpraesett csapattagot.
Ha számít a jó légkör és a közvetlen vezető, akkor olvass tovább.

Most új Kollégát keresünk, olyan lelkes embert, aki szívesen dolgozna velünk az alábbi pozícióba:

FOTÓAUTOMATA KEZELŐ

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Saját személyautó
Barátságos és jó kommunikációs készség
Esti - hétvégi munkavégzés vállalása

Feltétel
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Fényképezőgép ismerete, akár minimális tudással
Nyomtató kezelése (alap szint)

Előnyt jelent:
Ha dolgoztál már hasonló munkakörben
Marketing, Kommunikációs ismeretek
Angol nyelvtudás (alapszint)
Bármilyen képszerkesztő ismerete /PhotoShop/ (alap szint)
Innováció érdekeltség
Debreceni lakhely

Feladatok:
Betanítást követően egy fotóautomatát kell önállóan kitelepíteni rendezvényekre és felügyelni annak működését. (4-6 órában)
70%-ban felügyelni a gép működését, vigyázni a gépre, segíteni a felhasználó vendégeket, informálni a vendégeket mint lehetséges jövőbeni megrendelőket
20%-ban SetUp, Kipakolás és a fotóautomata felállítása
10%-ban Utazás, kivezetés az esemény helyszínére

Számítógép használata (alap szint)
Fényképezőgép ismerete (minimális tudás)
Social media felületek kezelése (Poszt írás, képtartalom feltöltés)

Megbízóról:
Termékünk egy magyar tulajdonú márka. Mi fotóautomaták üzemeltetésével, bérbeadásával foglalkozunk.
Fő profilunk elsősorban esküvők és céges rendezvények színesítése.
Az ország több pontján igényelték már a szolgáltatásunkat és nemritkán több ezer fős cégeknél.
Ezen felül évente körülbelül 40 alkalommal varázsoltuk felejthetetlenné az esküvőket.
Jelenleg egy Franchise rendszer elindításán dolgozunk.

Amit kínálunk:
Az általunk nyújtott jövőbeni lehetőség, hogy viszonylag gyors ranglétrán előrekerülési lehetőséget biztosítanánk a fiatalos, lendületes, tanulni vágyó új kollégánknak, amennyiben a mi csapatunkhoz szeretne tartozni, és bennük látja jövőképét.
Ezt első lépcsőben az alkalmi hétvégi munkák kibővítésével, vagyis a fix napi 6-8 órás alkalmazással történne.

Miért éri meg jelentkezned?
Mindent megteszünk, hogy biztosítsuk számodra egy olyan légkört, ahol jól érezd magad és Te is szívesen töltöd az időt.
Viszonylag gyors ranglétrán előrekerülési lehetőséget biztosítanánk, amennyiben Te is bennük látod jövőképed.
Tervezhető munka, hetekkel, olykor hónapokkal előre fixált időpontokon.
Fejlődési lehetőség, amire a képességeidnek megfelelően kihozzuk belőled a maximumot.
Az általunk nyújtott jövőbeni lehetőség első lépcsőben az, hogy a munkaórák alkalmi jellegét kibővítenénk, fix napi 6-8 órás alkalmazással.

Munkavégzés helye:
Debrecen és vonzáskörzete (változó)

Hogyan választunk? Mi az ami számít?
Szorgalmas, dolgozni akaró, lelkes, lendületes embert keresünk, ilyenek vagyunk mi is.
Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: hajdu49@worklife.hu
Önéletrajzban szerepeljen munkatapasztalat, jövőkép és célok.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.