Építész tervező

Építésziroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Elvárások:
ArchiCad program használatában profizmus
Önálló munkavégzés, gyors gondolkodás, elhivatottság, rugalmasság, csapatmunka

Előnyt jelent:
BIM területen szerzett gyakorlat, képesség kiscsoport szakmai irányítására
Nagyobb létesítményekben, engedélyezési és kiviteli tervek feldolgozásában szerzett gyakorlat
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Azonnali kezdés

Feladatok:
Igényes épületek tervezése vázlatoktól a kiviteli tervekig

Amit kínálunk:
Világszínvonalú, nemzetközi projektek és szívet melengető, kézműves házak megvalósításában való részvétel, változatos tervezési és tervezés-szervezési feladatok, tervezés koordinátori és belsőépítészi munkák
Elhivatott, felkészült, megbízható, ArchiCad program használatban jártas kollégák jelentkezését várjuk állandó és időszakos projektre szervezett munkára is
A feladat többek közt HQ lakókomplexumok, irodaházak, lakóparkok, műemlék kastély felújítások tervezése a vázlatoktól a megvalósításig
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Kiemelkedő munkáért kiemelkedő javadalmazás, családias munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.