Biztonságtechnikai telepítő, szerelő

Budapesti központú, biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ, SZERELŐ

Elvárások:
Türelmes, pontos és precíz munkavégzés
Előírt munkafolyamatok betartása
Pontos adminisztráció
Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Saját autó
Telefonos műszaki ügyeletben való részvétel

Feladatok:
Gyengeáramú vagyonvédelmi rendszerek (CCTV, riasztó-, beléptető-, tűzjelző rendszerek) telepítése, javítása, karbantartása.
Ezeknek a rendszereknek a telepítésében, illetve hibajavításában való részvétel.

Amit kínálunk:
Hosszú távú biztos munkalehetőség
Önálló, felelősségteljes munkakör
Továbbképzési lehetőség
Megfelelő affinitás és egyező gondolkodás esetén előrelépési lehetőség
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Budapesti székhely, országos munkavégzés

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.