Energetikai szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI OPERATÍV MUNKATÁRS

Elvárások:
Villanyszerelői, vagy azzal egyenértékű villamos végzettség
Számítástechnikai alapismeretek (word, excell, AutoCAD)
Önálló munkavégző képesség, jó probléma megoldó képesség, határozott megjelenés, fejlődő képesség.

Előnyt jelent:
Kommunikációs hálózatok építésében szerzett gyakorlat
Épületgépészeti rendszerek ismerete, üzemeltetési gyakorlat
EBF, ÉV szakvizsga
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Energetikai adatgyűjtő rendszerek karbantartása, hibajavítás
Energetikai adatgyűjtő rendszerek telepítése
Villamos mérőműszerek telepítése (elsősorban fogyasztásmérők)
Adatgyűjtő rendszerek, villamos hálózatok dokumentálása
Az energetikusi munka támogatása (mérések elvégzése, mérő leolvasások, felmérések)

Amit kínálunk:
Versenyképes bér
Jó munkahelyi légkör
Rugalmas munkaidő
Állandó szakmai kihívások
Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:
Elsődleges helyszín: 1115 Budapest, Bartók Béla út 152. Alkalmanként ügyfél látogatások a partnereknél az ország minden pontján

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp334@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.