Elektronikai és mechanikai szerelő (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

2004 óta Magyarországon két telephelyen, Nyúlon és Győrben is gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI SZERELŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Valamilyen szerelő szakma elektronikai ismeretekkel rendelkező szakmunkás vagy technikus (autószerelő, autóvillamossági szerelő, mechatronikai szakember, villanyszerelő, stb. ...)

Előnyt jelent:
3 év szakirányú, azaz szerelői tapasztalat, de ambiciózus, magabiztos pályakezdők is jelentkezhetnek, akiket érdekel a szakmájuk

Feladatok:
Szerelési munkák elvégzése

munkaidő hossza: napi 8 óra (esetenként túlóra)
Műszakok száma: egy műszak, délelőtt
Munkaszerződés jellege : határozatlan
A foglalkoztatás kezdete: azonnal

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Stabil, hosszútávú munkahely,
Versenyképes fizetés (bruttó 1000-1200 Ft alapbér, bruttó havi kb. 40.000 teljesítményfüggő prémium, havi bruttó 60.000 Ft belső szabályok mentén választható cafetéria
Bejárási támogatás, tömegközlekedés 100 % vagy autó 15 Ft/km
Továbbképzési lehetőség, amennyiben alkalmas rá és a munkavégzéshez szükséges
Családias hangulat, szakmai fejlődési lehetőség, kiszámítható munkabeosztás, családbarát munkahely, törvények maximális betartása

Munkavégzés helye:
Nyúli Ipari Park

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.