Informatikai fejlesztéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR PHP WEBFEJLESZTŐ

Elvárások:
PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat / tanulmányok
HTML és CSS ismeretek
Csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:
Python, Java, Javascript nyelvek ismerete

Feladatok:
Szoftverfejlesztés PHP nyelven az architekt iránymutatásának megfelelően
Frontend felület fejlesztése
Együttműködés a fejlesztői csapat tagjaival
Tesztelés

Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség PHP, Java, Pyhton és frontend fejlesztés területén
Támogató csapat
Folyamatos távmunka lehetőség
Rugalmas munkaidő
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal jókedvű csapat

Munkavégzés helye:
Országosan (home office)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest231@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.