Cnc gépkezelő, operátor

2001-ben alakult fémmegmunkálással foglalkozó székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ, OPERÁTOR

Elvárások:
Többműszakos munkarend vállalása
Műszaki rátermettség
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Tolómérő ismerete

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
3 tengelyes CNC gépek kezelése
Gyártmányok utómunkálata

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Biztos jövedelem
Teljesítményarányos prémium
100%-ban térítjük az utazási költségeket (kivéve gépkocsi)
Munkaruhát és védőfelszerelést biztosítunk
Év végén cafeteria
Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár, Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.