Építész technikus / építészmérnök

Több mint 25 éve sikeresen működő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő mezőgazdasági gépeket, technológiákat forgalmazó, és agrár épületek kivitelezésével és tervezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSZ TECHNIKUS / ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

Elvárások:
Felelős műszaki vezetői jogosultság
Költségvetés készítési gyakorlat
Felelősségtudatos, kiegyensúlyozott, magas teherbíró képességgel rendelkező személyiség

Előnyt jelent:
Kiváló kommunikációs képesség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Tervezői jogosultság

Feladatok:
Építőipari kivitelezési munkák előkészítése
Szerződéskötés
Kivitelezési munkák vezetése, ellenőrzése
Tervezési feladatok ellátása
ügyfélkör maradéktalan kiszolgálása és kapcsolattartás a cég partnereivel

Megbízóról:
A 100%-osan magyar tulajdonban lévő vállalat jogelődjét, a pápai központtal működő Céget 1990. október 1-én alapították.
Tevékenysége a múltból fakadóan az állattenyésztési technológiák kereskedelmére és szervizére alapozódott.
A megfelelő háttér biztosíték volt a folyamatos fejlődésre, melyet jól példázott az, hogy 1995-ben a vállalkozás részvénytársasággá alakult.
Jelenleg hat üzletáguk működik /növénytermesztés, állattenyésztés, borászat, hűtéstechnika, ökotechnológia, bioenergetika és építészet,/ mely mezőgazdaság teljes egészét lefedi.
Ennek megfelelően mára az egész országot behálózó kereskedelmi, értékesítési, valamint szerviz tevékenységet folytatnak.

Amit kínálunk:
Folyamatos továbbképzés
Szakmai kihívás és állandó fejlődési lehetőség
Lendületes csapat
Erkölcsi és anyagi megbecsülés, cafetéria juttatás
A munkavégzéshez szükséges gépjármű használat biztosítása
Mobiltelefon, laptop
Tervezéshez szükséges program használata

Munkavégzés helye:
Pápai központtal országos munkavégzés

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével és a motivációs levél kíséretében az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.