CNC forgácsoló

Tehergépkocsi- és buszalkatrész gyártással, felépítménygyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC FORGÁCSOLÓ

Elvárások:
Szakirányú végzettség minimum 3 év gyakorlattal
Rajzolvasási készség
Problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
Betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
NCT, Fanuc programozási ismeret

Feladatok:
Vállalat termékein meghatározott forgácsolási munkák elvégzése (CNC gépkezelés (elsősorban eszterga), gépbeállítás)
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatás
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongrad62@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.