Újpesti digitális nyomda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NYOMDAI ASSZISZTENS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű word és excel ismeretek
Felelősségtudat, megbízhatóság
Kitartás, terhelhetőség
Precizitás, önálló munkavégzés, proaktivitás
Monotónia tűrés, magas szintű stressz tűrő képesség
A feladatok preferálásának képessége
Leginkább írásban erős angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Nyomdaipari területen szerzett bármilyen tapasztalat
Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Korábbi adminisztratív munkatapasztalat

Feladatok:
Adminisztráció, adatrögzítés
Táblázatok, adatbázisok készítése, ellenőrzése
Statisztikák és nyilvántartások vezetése
Megrendelések ellenőrzése, szállítások előkészítése
A csomagfeladás előkészítése és a feladott csomagok online nyomon követése
Egyszerű nyomdai kalkulációk készítése
Számlák készítése számlázó program segítségével

Amit kínálunk:
Stabil, biztos háttér
Versenyképes fizetés
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Kulturált, barátságos munkakörnyezet
8 órás munkavégzés normál munkarendben, túlóra nélkül

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési megjelölésével az alábbi email címre: bp291@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.