Újpesti digitális nyomda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NYOMDAI ACCOUNT

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Digitális vagy ofszet nyomdában ügyfél kapcsolattartó/kalkulátor/gyártmánygazda tapasztalat, vagy marketing ügynökség gyártási részlegén szerzett munkatapasztalat.
Jó kommunikációs készség szóban és írásban, alapvető matematikai képletek magabiztos használata
Pontos, precíz munkavégzés, az ehhez szükséges adminisztráció napi szintű ellátása
Szorgalom, kitartás és olykor monotonitás tűrés
Kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség
Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség – például Könnyűipari Műszaki Főiskola
Scroll nyomdaipari rendszer ismerete
Angol nyelvtudás

Feladatok:
Bejövő ajánlatkérésekre reagálás
Kalkulációk elkészítése
Ajánlatok kiküldése
Megrendelések visszaigazolása
Gyártások szervezése, elindítása, nyomon követése, dokumentálása
Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
Számlázás
Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel
Egyidejűleg több különböző ügyfél aktuális megrendeléseinek a kezelése

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Kertvárosi, barátságos munkakörnyezet
Összetartó, segítőkész csapat
Fix, hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés túlóra nélkül

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési megjelölésével az alábbi email címre: bp290@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.