Magyar tulajdonú csillámtetoválás szetteket gyártó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÜLKERESKEDELMI ÉS BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Elvárások:
Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat (Ez fontos, minél sikeresebb vagy annál jobb)
Légi, tengeri szállítmányozásban való jártasság
Kiváló kommunikációs képesség
Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
Külföldi piacra való nyitás
Tárgyalások lefolytatása külföldi partnerekkel;
Kiállításokon való részvétel; ezekre való kijutás leszervezése

Előnyt jelent:
Több nyelven is beszélsz
Nagyobb szakmai tapasztalattal rendelkezel
Minimum középfokú végzettséged van
Szakirányú végzettséggel rendelkezel

Feladatok:
Feladatod lesz a kül- és belkereskedelmi szállítmányozás, az alapanyagok beszerzése. A partnerekkel és a futárszolgálattal való kapcsolattartás.
A csapattal közösen kitaláljuk, hogy milyen terméket készítsünk el és milyen anyagok szükségesek hozzá.
75 %-ban nagykereskedőkkel, külföldi beszállítókkal és más partnerekkel kapcsolattartás írásban és telefonon (angolul és magyarul). Külföldi piac felkutatása, velük való egyeztetés, alapanyagok beszerzése, rendelések koordinálása. Import árukhoz kapcsolódó hatósági engedélyek beszerzése és nyilvántartása.
20 %-ban új beszállítók, gyártó cégek felkutatása, kiválasztása, értékelése, árajánlatok bekérése, elbírálása

Amit kínálunk:
Nálunk Te vagy az első! Azt szeretnénk, hogy jól érezd magad, legyen egy kiváló munkahelyed, ahol szívesen vagy, és örömmel dolgozol.
Hiszünk abban, hogy jól kell éreznünk magunkat a munkahelyünkön a kollégákkal, mivel többet vagyunk a munkahelyünkön, mint otthon. Törekszünk a jó környezetre és a kiváló hangulat megteremtésére.
Itt megmutathatod mire vagy képes. Népszerű, könnyen eladható termékeket kínálhatsz az európai piacnak, gyakorlatilag nagyobb versenytárs nélkül.
A Disney csillámtetoválás szettek gyártásának jogtulajdona nálunk van, ezért ezeket a termékeket, csak Te kínálhatod az európai piacnak.
A legnagyobb cégeket kell felkutatnod és bejuttatni a termékeket. Ha ezt könnyedén meg tudod tenni, akkor jó helyen vagy.
Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk továbbképzésekre, oktatásokra. Tanulhatsz, fejlődhetsz emberileg, szakmailag egyaránt, mi támogatunk benne.
Tegyük sikeressé egymást! Mi adjuk a legújabb kiváló termékeket, Te pedig, fejlődhetsz, tanulhatsz, a legnagyobb partnerekkel üzletelhetsz és elmondhatod magadról, hogy milyen országokban tudtál sikereket elérni.
Céges bulik kirándulások évente 3-4 alkalommal, farsang, tiszavirágzás csónakkal, kötélátcsúszás
1027 m, bográcsozás, korcsolyázás, túrázás, kalandpark.

Munkavégzés helye:
Debrecen

Küld el az alábbi email címre önéletrajzodat és utána mi fogunk keresni és tájékoztatni a továbbiakról.
Amennyiben úgy gondoljuk, hogy Te lehetsz a megfelelő munkatársunk, akkor egy személyes elbeszélgetésre fogunk elhívni hozzánk: hajdu39@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.