100%-ig magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő energetikai támogatást nyújtó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ

Elvárások:
Érettségi
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
Határozott, magabiztos fellépés
Pozitív, proaktív személyiség
Precíz, pontos munkavégzés
Képesség csapatmunkára
Kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség

Előnyt jelent:
Azonnali munkakezdés
1-2 év releváns, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Feladatok:
Számlázással kapcsolatos feladatok (számlák előkészítése, ellenőrzése, továbbítása, kintlévőség-kezelés)
Bejövő számlák kezelése (engedélyeztetés, továbbítás könyvelésre, alkalmanként nyomon követés)
Partner nyilvántartások folyamatos frissítése
Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatokban való közreműködés
Alkalmanként kimutatások készítése
Folyamatos kapcsolattartás a könyvelővel, szállítókkal, partnerekkel
Az ügyvezető és a kollégák munkájának segítése
Adatbázis előkészítés az értékesítők kollégák részére
Bejövő hívások, e-mailek kezelése
Munkaidő nyilvántartás vezetése
Iroda napi szintű működésének biztosítása, ellátmány beszerzése
Érkező vendégek fogadása
Iratkezelés, archiválás, rendszerezés, adatrögzítés
Partner nyilvántartó program használata
Postai levelek feladása, fogadása
Adatbekérés partnerektől, szolgáltatóktól

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Munkaidő 9:00-17:00 között
Stabil munkahely
Elkötelezett, szakképzett csapat
Változatos, kihívásokkal teli munkakör
Irodai tevékenység, kulturált környezetben

Megbízóról:
A cég energetikai támogatást nyújt a magyar üzleti vállalkozásoknak

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: bp287@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.