20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS SZAKEMBER

Elvárások:
Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek rendezettsége, működőképessége
Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni a cég minőségi elveit
B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:
Elektromos javítási, hibakeresési tapasztalat.
Gyengeáramú vezérlések ismerete
Elektrotechnikusi végzettség
Fejlődésre, előrejutásra való igény

Feladatok:
Az új kolléga elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó gépek műszaki állapotának figyelése, javítása, valamint a vákuumcsomagoló gépek karbantartása javítása.
A csomagoló gépek javítása esetenként a vevő telephelyén történik, ezért B kategóriás jogosítvánnyal kell rendelkezni.
Nagy hangsúlyt fektet a cég a minőségre, ezért pontos, tisztán dolgozó kollégát keresünk, aki a kb. három hónapos betanulás után képes az önálló munkára.
A gépek karbantartása
A gépek műszaki állapotának figyelése, hibák kijavítása
A gépeken aktuális és leendő munkák tervezése dokumentálása
A gépek fejlesztése

Munkaidő: főállásban, 6.00-14.15
Munkába állás kezdete: azonnal

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Munkához szükséges eszközök
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Szeged-Szőreg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad54@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.