Több mint 30.000 főt foglalkoztató vállalat megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KÉZBESÍTŐ MUNKATÁRS

Elvárások:
8 általános iskola
Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány vagy segédmotoros vezetői jogosítvány
Társaság által elfogadott szakképesítés

Feladatok:
A küldemények érkezés utáni szétosztása, címhelyre rendezése
Érkezett küldemények kézbesítése
Meghatározott tervelvárások szerinti értékesítést elősegítő feladatok ellátása: ajánlás, címközvetítés, hírlap előfizetés-gyűjtés, hírlap és sorsjegy értékesítés
A járással kapcsolatos információk gyűjtése, átadása
Leszámolás a küldeményekről, beszedett összegekről

Amit kínálunk:
Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás
Biztos jövedelem
Cafetéria ( béren kívüli juttatás)
Jóléti-szociális juttatások széles köre,
Életpálya gondozás, karrier lehetőségek
Belső képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp330@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.