Stabil hátterű, 20 éves múlttal rendelkező BIO termékek forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Elvárások:
Legalább alapfokú vagy szakmunkás végzettség
Terhelhető, megbízható személyiség
Pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
Raktározásban szerzett tapasztalat
Érvényes targonca vezetői engedély
Középfokú szakképesítés

Feladatok:
A beérkező áruk átvétele, betárolása
Árufeltöltés
Vevői rendelések összekészítése
Csomagolás
Raktári rend fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Piacképes fizetés
Heti öt munkanapos, 1 műszakos munkarend
Kellemes munkakörnyezet
Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp314@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.