Gödöllői cég megbízásából keresünk munkatársat egyedi TEHER – és NEHÉZGÉPJÁRMŰVEK javítására, felújítására az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ / LAKATOS

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Min. 1 év szakmában eltöltött munkatapasztalat
Műszaki rajzolvasási készség
Jártasság általános lakatosszerkezetek gyártásában szükséges

Előnyt jelent:
Jármű karosszéria javításban szerzett tapasztalat

Feladatok:
Haszon- és tehergépjárművek javítása, felújítása, karbantartása

Megbízóról:
A cég több, mint 15 évvel ezelőtt kezdte meg működését
2014 óta katonai járművek és berendezések tervezése, gyártása, javítása, korszerűsítése a vállalat fő profilja.

Amit kínálunk:
Egy műszakos munkarend
Cafeteria (készpénz, SZÉP kártya)
Bér megegyezés szerint
Szükség esetén szállás biztosítása megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest214@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.