Budapest frekventált kerületében társasház-építéssel, magasépítési munkákkal foglalkozó építőipari vállalat megbízásából keresünk a munkafolyamatok helyszíni irányítására és ellenőrzésére, munkaerő koordinálására új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Elvárások:
Technikus/középiskolai/egyetemi végzettség
Egyéb esetben 1 éves szakmai gyakorlat szükséges
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Közeli lakhely
Jó kommunikációs és szervezőkészség
Pörgős munkatempó
Szakmai és minőségi munkavégzés iránti igény

Feladatok:
Építőmesteri és szakipari munkák (kőműves, festő, gipszkartonos, burkoló, épületgépészeti, elektromos munkák) irányítása, ellenőrzése, munkaszervezése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Magas fizetés
Előrelépési lehetőség
Kellemes munkahelyi légkör
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp327@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.