1994 óta épületgépészeti termékek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Elvárások:
Önálló, precíz munkavégzés
Csapatmunka
Nyitott, pozitív, lelkes személyiség

Előnyt jelent:
Targoncakezelő képesítést előnyként értékeljük
Épületgépészeti termékek ismerete

Feladatok:
Áru átvétel, ellenőrzése, árukiadás, raktári rend fenntartása, raktári bizonylatok kezelése
rendelések összekészítése, komissiózás
Raklapos és darabos áru ki- és berakodása kézi és gépi erővel

Amit kínálunk:
Fejlődő környezetben, stabil munkáltatóval való együttműködés, Versenyképes jövedelem,
Kellemes,nyugodt munkakörnyezet, Fiatalos,dinamikus csapat
Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp326@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.