Csúcstechnológiájú autó-hifi berendezések gyártásával foglalkozó 100 %-ban japán tulajdonú nagykátai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT RENDSZERADMINISZTRÁTOR

Elvárások:
Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves gyakorlat
Minimum középfokú, szakirányú végzettség
Proaktív, felelőségteljes munkavégzés és probléma megoldás
Vezetékes és vezetéknélküli hálózat üzemeltetési tapasztalat
Office programcsomag alapos ismerete (O365)
B kategóriás jogosítvány
Angol alapfokú/műszaki nyelvismeret
Tanulékonyság, precizitás, alapos munkavégzés

Előnyt jelent:
Termelővállalatnál szerzett IT üzemeltetési tapasztalat
Windows Server 2012, 2016 szerver, Active Directory rendszergazda szintű ismerete
VMWare vSphere ismeretek
Adatbáziskezelők (Oracle, MS SQL) ismerete
SAP rendszer bevezetésében; üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Cisco IOS (Stack, switching, routing) és Cisco ASA ismeretek
Microsoft, VMWare szakvizsgák megléte
Netapp storage rendszerismeretek

Feladatok:
Szerverüzemeltetés, konfigurálás
Mentési rendszer felügyelete, konfigurálása
TCP/IP hálózatok napi üzemeltetési, rendszeradminisztrátori feladatainak ellátása
Alkalmazások, ügyviteli- és operációs rendszerek konfigurálása, felügyelete
Általános számítógépes ismeretek (PC, notebook, nyomtatók, fénymásolók, szünetmentes tápegységek)
Határ- és vírusvédelmi rendszerek rendszergazdai feladatainak ellátása
A felügyelt eszközök működtetéséhez kapcsolódó ügyeleti feladatok ellátása
Együttműködés az IT csoport egyéb területeivel, fejlesztési projektekben való részvétel
Belső felhasználói támogatás, hibakeresés, elhárítás és oktatás
Dokumentáció készítés, felhasználói leírások készítése, verzió változás nyomonkövetése

Amit kínálunk:
Stabil munkahely
Rendezett, kulturált munkakörülmények
Egyértelmű, világos elvárások
Piaci szintű jövedelem + cafeteria rendszer
Szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőség
Emberközpontúság, családbarát szemlélet
Irodai munkarendhez igazodó ingyenes céges buszjárat (Nagykáta, Szentmártonkáta,
Újszilvás, Tápiószőlős, Tápiószele, Farmos, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Cegléd, Jászberény településekről)

Munkavégzés helye:
Nagykáta

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: pest213@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.