Az optika és az optoelektronika területén nemzetközi szinten vezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI KOORDINÁTOR (JUNIOR)

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Logisztikai, export, csoportvezetői tapasztalat előnyt jelent
Angol nyelv aktív, középszintű ismerete szóban és írásban
MS Office ismeret (főként Excel és PPT)
Önálló munkavégzés képessége, csapatszellem, lelkes, segítőkész, rugalmas hozzáállás

Előnyt jelent:
ERP rendszerek használatában szerzett gyakorlat

Feladatok:
Az európai elosztó központ vezetőjének támogatása, részvétel operátori munkafolyamatok tervezésében, irányításában, bejövő és kimenő szállítmányok fuvarszervezésében
5S rendszer és LEAN működtetése a raktári folyamatokban
Irodai adminisztrációs feladatok (rendelések betöltése, számlázás, KPI riportok készítése)
Kapcsolattartás: Európai Supply Chain és Európai Pénzügyi osztállyal

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások széles köre Cafeteriában (a klasszikus juttatásokon kívül készpénzjuttatás, lakáshitel támogatás, óvodai-, bölcsődei ellátás támogatása)
Egészségmegőrző centrum a telephelyen
Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
Csapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Munkavégzés helye:
Mátészalka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: szabolcs17@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.