Országos ügyfélkörrel rendelkező, magyar tulajdonú cég megbízásából keresünk műszaki csapatába szakmailag felkészült, ambiciózus új munkatársat az alábbi pozícióba:

TECHNIKUS

Elvárások:
Minimum középfokú műszaki szakirányú végzettség (villamos vagy gépész)
Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
Számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
Villamos vagy gépszerelési területen szerzett tapasztalat
Termikus vágási technológiák ismerete
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol nyelv alapszintű ismerete

Feladatok:
Részvétel új berendezések összeállításában, műhely próbáiban
Helyszíni összeállítás és beüzemelés az ügyfél telephelyén
Értékesítési tevékenység támogatása
Kisebb szerviz feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
Bejelentett főállású munka rugalmas munkaidővel
Versenyképes jövedelem és juttatások
Jó munkahelyi légkör, családias hangulat
Változatos, kihívásokat jelenő munka
Szakmai fejlődés, nyugat európai továbbképzések

Munkavégzés helye:
Budapest, XVI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: bp284@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.