CNC vezérelt termikus vágógépek időszakos karbantartására, eseti javítására, ill. új berendezések villamos kapcsolási terveinek elkészítéséhez keresünk energikus munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ / TERVEZŐ VILLAMOSMÉRNÖK

Elvárások:
Villamosmérnöki végzettség
Egyen- és váltóáramú szervóhajtások ismerete
Kivitelezési gyakorlat
Office, ill. CAD szoftver felhasználói szintű ismerete (AutoCAD)
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
CNC gépek és termikus vágások ismerete
Projekt kivitelezésben szerzett gyakorlat
Önálló munkavégző képesség
Saját gépjármű
Angol nyelvtudás
EtherCAT ismerete

Feladatok:
Elvégzi ügyfeleinknél üzemelő berendezések időszakos karbantartását és vonatkozó villamos vizsgálatait
Elvégzi a termékekre vonatkozó villamos vizsgálatokat, azokról jegyzőkönyvet készít
Részt vesz új berendezések fejlesztésében, elkészíti azok villamos kapcsolási terveit
Irányítja, illetve részt vesz a tervezett darabok elkészítésében, üzembe helyezésében
Meghatározza a termékek vizsgálatánál alkalmazandó szabványokat
A vizsgálatokról jegyzőkönyvet készít
Megbeszéléseket tart ügyfeleinkkel informálva őket a jelentősebb műszaki változásokról és újdonságokról

Amit kínálunk:
Családias munkakörnyezet és rugalmas munkavégzés
Folyamatosan változó szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
Hosszú távú munka és karrier lehetőségek
Teljesítmény arányos, versenyképes bér és juttatások
Nemzetközi csapatmunkában való részvétel, külföldi képzések

Munkavégzés helye:
Budapest, ill. ügyfeleinknél országosan

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: bp283@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.