Porcelán dísztárgyak, ajándéktárgyak, konyhai- és háztartási termékek, illetve laboratóriumi és gyógyszertári eszközök gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERÁMIAIPARI MUNKATÁRS

Elvárások:
Szakmában eltöltött több éves szakmai tapasztalat vagy jó kézügyesség
Kreativitás
Jó munkabíró képesség
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyt jelent:
Szakmai képesítés és gyakorlat

Feladatok:
Porcelán termékek öntése, mázolása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör, teljes munkaidős állás
Munkaidő heti 36 óra, ami a rendelés állomány függvényében túlórával kiegészülhet
Alapbér bruttó 926,- Ft/óra + teljesítmény prémium és minőségi bónusz
Munkabér mellett munkába járási támogatás és egyéb juttatások (pl. 18 év alatti gyermek esetén beiskolázási támogatás, élelmiszer cafeteria)
Családias hangulatú munkahely, ahol kiélheti kreativitását.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp282@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.