Amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat megbízásából folyamatos 12 órás, valamint 2 műszakos munkarendbe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Elvárások:
Alapfokú végzettség
Megfelelő látás és kézügyesség
Monotonitás tűrő képesség

Előnyt jelent:
Fröccsöntő/ összeszerelő üzemben szerzett tapasztalat

Feladatok:
Műanyagipari termékek gyártása, összeszerelése
Vizuális ellenőrzés
Csomagolás

Amit kínálunk:
Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatások
30 000 Ft munkakezdési támogatás
Választható cafeteria juttatások
Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Folyamatos fejlődés

Céges buszjárat:
1. Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza
2. Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd településekről

Munkavégzés helye:
Halásztelek

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest194@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.