Az epoxikémia területén piacvezető vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VEGYI ÜZEMI MUNKÁS

Elvárások:
Vegyésztechnikus/vegyipari szakmunkás végzettség vagy
Vegyiparban termelési területen szerzett tapasztalat vagy érettségi
Alapfokú számítástechnikai ismeret
Precíz, pontos, önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Munkabírás

Előnyt jelent:
Targoncavezetői engedély és tapasztalat

Feladatok:
Vegyi üzemi termelési feladatok ellátása folyamatos műszakban
Anyagmozgatási feladatok
Termelés előkészítése

Munkaidő
Az üzem heti 168 órában dolgozik, hétvégén, ünnepnapokon is.

Munkabeosztás: 4 műszakban, 12 órás munkarendben.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Folyamatosan fejlődő vállalati háttér
Önálló munkavégzés
Jó munkahelyi légkör
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp280@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.