Önálló online rendszerek, portálok fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PORTÁL MENEDZSER (MARKETING + ÉRTÉKESÍTÉS)

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Legalább 2 éves online és/vagy értékesítési tapasztalat
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Lelkesedés, szorgalom
Rugalmas, ügyfélközpontú hozzáállás
Képesség önálló munkavégzésre
Tulajdonosi szemlélet, stratégiai gondolkodásmód, felelősségvállalás
Kitartás, szakmai -és anyagi ambíció
Kreativitás
Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Online marketing tapasztalat (Google Adwords, Facebook, Analytics, SEO, stb.)
Értékesítési tapasztalat
Képesség és affinitás napi legalább 20 db telefonhívás végrehajtására

Feladatok:
Aktív részvétel a fejlesztési irányok meghatározásában, az ajánlatok kialakításában
Ajánlatok, hírlevelek elkészítése, kiküldése
A portál statisztikai adatainak elemzése, értékelése
Alvállalkozók munkáinak ellenőrzése, iránymutatások kiosztása
Online kampányok eredményességének vizsgálata, szervezése
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Stratégiai megállapodások, direkt értékesítés
Részvétel szakmai rendezvényeken, konferenciákon

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés: versenyképes fix + jutalék
Barátságos, közvetlen hangulatú munkakörnyezet
Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp276@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.