Fűtő-, tüzelőberendezések, hőszivattyús, napkollektor- és napelem-rendszerek javításával, karbantartásával, vízkezeléssel és szabályzás-technikával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI VEZETŐ

Elvárások:
Mérnöki diploma (Gépész, Automatizálás, Villamosipar/Elektronika terület)
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Pontos munkavégzés
Kreativitás, problémamegoldó készség
Elkötelezettség, együttműködési készség

Előnyt jelent:
Építőiparban, fűtéstechnikai területen szerzett tapasztalat
Középszintű angol vagy német nyelvismeret

Feladatok:
Ajánlatok, készítése,
Szerződések kezelése
Technikus kollégák munkájának támogatása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Alkatrész- és termékkereskedelem
Promóciós tevékenység

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Megbecsülés
Jó munkakörülmények
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad41@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.