Több mint tíz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég megbízásából keresünk németül társalgási szinten beszélő új munkatársakat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Elvárások:
Társalgási szintű német nyelvismeret elengedhetetlen!
Szakmai végzettség, akár szerkezet-lakatos, akár gép-lakatos területen
B kategóriás jogosítvány, saját autó előny

Előnyt jelent:
Hegesztésben való jártasság

Feladatok:
Általános gép-és szerkezetlakatos munkák elvégzése
Karbantartási munkálatok

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Szállás, utazási hozzájárulás (a munkahely és szállás között)
Németországban bejelentett munkaviszony egy nagy múltú cégnél
Magyar nyelvű segítségnyújtás a munkaviszony fennállása alatt

Munkavégzés helye:
Landshut és környéke (Németország)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: kulfold51@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.