15 éve működő márkafüggetlen autószerviz megbízásából hosszútávra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Típus független szakmai ismeret
Önálló precíz és gyors munkavégzés
Többéves szakmai (és ügyfélkezelésben szerzett) tapasztalat
Nagyfokú munkabírás
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
A beérkezett gépjárművek műszaki felmérése, tapasztalt hibák dokumentálása
A feltárt hibák magas színvonalú javítása, karbantartások elvégzése
A javítások során esetlegesen felmerült fődarabok javítása
Hozom-viszem szolgáltatás ellátása
A javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése
Precizitás, önálló, pontos munkavégzés
Munkaterület és eszközök állagmegóvása, karbantartása

Munkaidő:
H-P: 7:00 - 16:00

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Versenyképes jövedelem
Teljesítmény-prémium
Modern munkakörülmények
Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkavégzés helye:
Budakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetés igény megjelölésével a következő e-mail címre: pest171@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.