Magyar tulajdonban lévő könyvelő, ügyviteli szolgáltató cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Tanulási és beilleszkedési képesség, szakmai igényesség
A betanítási folyamatot követően önálló munkavégzés
Ha Önnek vannak hiányosságai, legyen tisztában vele
Legyen képes a tanulásra, és a segítség kérésére
Fordítson időt szoftvereink megismerésére
Pontosság, precizitás, megbízhatóság, szorgalom

Előnyt jelent:
Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Kizárólag főkönyvi könyvelés
Partnerekkel való kapcsolattartás
Lekönyvelt tételek ellenőrzése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Szakmai fejlődési lehetőség
Karrierlehetőség
Kiváló munkahelyi körülmények
Profi, összetartó, lendületes csapat
Elsőrangú szakmai háttér
Stabil, hosszútávú munkahely

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: bp227@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.