Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Könnyű vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány vagy emelőgépkezelő, kivéve targonca OKJ bizonyítvány
Fegyelmezett munkavégzés
Hegesztési tevékenységben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
Tűzvédelmi szakvizsga
Rajzolvasás

Feladatok:
Vállalat termékein (markolókanalak és tolólapok) meghatározott hegesztési munkák elvégzése

Amit kínálunk:
Határozatlan munkaszerződés
Biztonságos munkafeltételek
Hosszútávú munka
Munkábajárás támogatása
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest168@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.