Emberi es Szociális szempontokban különbözünk másoktól. Egy csapat amelyik évek óta az Egészségügyi ágazatban működik. Tapasztalja meg, hogy miért egyre több Egészségügyi személyzet bennünket választ mint Munkaadót.
Hosszú távú munkahelyek, állandó átvételi lehetőséggel.

Ápolók/ Egészségügyi személyzet és Orvosok kórházakban minden nagyobb városban, regionális vagy egész Németország területén

Keresünk:

Ápoló / Egészségügy személyzet (f/n/d):

Intenzív osztály - Neurológia - Nefrológia - Urológia - interdiszciplináris intenzív osztály - Pneumológia - Onkológia - Légúti Aszisztens - Általános belső orvoslás - Traumatológia/Baleseti sebészet

Szülésznő és nőgyógyász (f/n/d), Gyermekápoló (f/n/d) a csecsemő és a gyermekek osztályzatra

Orvosokat és Orvosi Asszistenseket (f/n/d):

Anesztézia - Ortopédia és Baleseti sebészet - Gyermek- és serdülők Egéségugyi elátása – Geriatrika - Nőgyógyászat és szülészet - Kardiológia - Intenzív és sürgősségi ellátás - Általános Belgyógyászat

Profil:

  • EU polgárság vagy érvényes munkavállalási engedély Németország számára
  • Állami elismert szakmai képzés
    - Német Honosítás (Anerkennung, Urkunde)
  • Több éves tapasztalat
  • Magas szintű társadalmi kompetencia és felelősségérzet
  • Kifejezett képesség a csapatban történő munkavégzésre
  • Szervezeti tehetség
  • Német nyelvtudás (minimum B2)

Feladatok:

  • Emberek gondozása/ellátása önállóan és átfogóan
  • Az orvosi rendelvénynek megfelelő intézkedéseket, bettegek ellátását és kezelési kivitelezés
  • Ápolási diagnózisok, ápolási tervek és dokumentáció elkészítése
  • Szervezeti és adminisztratív tevékenységek végzése

Amit ajánlunk:

25-30 € / óra + Potlék

(éjszakai műszak + 25%, vasárnap + 50%, ünnepnapok + 100%)

  • Rendesen bejelentett állandói Munkaviszony fizetett Beteg- és Nyugdíjbiztosítás
  • állandó munkaszerződés (hosszú távú foglalkoztatás)
  • nyaralási és karácsonyi bónusz (Urlaubsgeld/Weihnachtsgeld)
  • 30 napos éves szabadság
  • Apartmánok/Lakások a munkahely közelében
  • fizetett utazási költségek

Kérjük, küldje el jelentkezését e-mailben a részletes önéletrajzzal és a kísérő dokumentációval együtt

Kontakt

E-Mail: [email protected]

Tel.: +49 151 24507582
Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3972237  Megjelentetés dátuma: 2020.09.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 25 EUR/óra