Zvárači od 9,80 e/hod,hradené ubytovanie alebo príspevok na auto, autobus..., zalohy každý týždeň, výplaty do10teho na účte aj živnostníci

Work House družstvo

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trencsén megye - Trenčín megye, Zsolna megye - Žilina megye, Besztercebányai megye (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 8,90e/hod. v čistom + nástupný bonus 35,- EUR a vykon.premia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie na základe vykresovej dokumentácie
Zváranie metódou Co2
Kusová výroba
Práce na zmeny

Výplatu do 10teho na účte
Zálohy každý týždeň
Ubytovane zabezpečene
Strava zabezpečená v areál firmy - výber z druhov jedál
Preplacanie cestovneho, príp. prispevok nafta/benzin

Informácie o výberovom konaní

Zivotopisy poprosim na email:
[email protected], príp.kontakt na čísle 0905 606 111

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti poradenstva, konzultačnej a náborovej činnosti pre regionálnych, mimo regionálnych aj nadnárodných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii zvárača vyhodou
Nutnost čítania vykresovej dokumentacie.
Praca na dve zmeny.
Praca v kolektíve.

Tajovského 34
974 01 Banská Bystrica
ID: 3385818   Megjelentetés dátuma: 2018.08.28.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 8,90e/hod. v čistom + nástupný bonus 35,- EUR a vykon.premia