Raktáros

WOLF PLASTICS Kft.

A munkavégzés helye
Fertőszentmiklós, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkakör megnevezése: RAKTÁROS

Munkavégzés helye : Fertőszentmiklós

1 műszakos munkarend

Feladatok
-Részvétel a raktári munkafolyamatokban
-Árumozgásokkal kapcsolatos napi feladatok, dokumentációk kezelése: ki/és beszállítások - árukísérő dokumentációk, szállítólevelek, EKAER
-Termelésből átvett áruk nyomon követése
-Készletek folyamatos figyelemmel kísérése, leltározási munkák felügyelete
-Raktár menedzsment program használata
-Anyagmozgató eszközök műszaki állapotának, dokumentációinak nyomon követése, karbantartási, javítási munkák szervezése
-Raktári rend fenntartása

Elvárások
-2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret
-Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
-Felelősségtudat, csapatszellem, rugalmasság.

Kínálunk:
-Fejlődési lehetőség, továbbképzésekhez nyújtott támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: zs.moritz@wolfplastics.eu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Fertőszentmiklós