Logisztikus/Fuvarszervező

Winner Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ömlesztett illetve hűtőt áruk belföldi és nemzetközi szállítmányozásával foglalkozó szegedi telephelyű cég,gyakorlattal rendelkező logisztikai illetve fuvarszervezői tapasztalattal munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

• Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
• Fuvarok nyomon követése és ellenőrzése
• Időkapuk ellenőrzése és foglalása
• Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
• Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Jó szervezőkészség, rugalmasság
• Minimum középfokú végzettség
• Társalgási szintű német és/ vagy angol nyelvtudás
• Magabiztos MS Office ismeret
• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Logisztikai végzettség/ munkatapasztalat
• Fuvarszervezésben való jártasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzát bérigény feltüntetésével küldje el.

[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Logisztika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közúti Áruszállítás

A cég címe

Völgyérhát utca 9
6728 Szeged

Kapcsolat

ID: 3937977  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.