Reklámeszköz-kihelyező - Polcszervizes - Árufeltöltő / Szeged és környéke

WIN SHOP Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reklámeszköz-kihelyező/Területi képviselő/Polcszervizes

kollégát keresünk Szeged és környékére, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben

Az új munkatárs feladata:
Szeged és környékén megadott üzletekben reklámeszközök kihelyezése, adott termékek polcszervizelése, áruval való feltöltése, karbantartása, termék-kihelyezések ellenőrzése.
Alkalmanként Budapest és környékén történő munkavégzés.

A fenti feladatok elvégzése fizikai munkával jár.

A számunkra megfelelő kolléga rendelkezik saját gépjárművel, jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal, rugalmas, fizikailag terhelhető. Gyorsan tanul, precízen megbízhatóan végzi a rábízott feladatokat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Médiareklám

A cég címe

Ostrom utca 6. fe. 5.
1015 Budapest