Részmunkaidős reklámeszköz-kihelyező - Polcszervizes - Árufeltöltő / Keszthely és környéke

WIN SHOP Kft.

A munkavégzés helye
Keszthely
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reklámeszköz-kihelyező/Területi képviselő/Polcszervizes

kollégát keresünk Keszthely és környékére, azonnali kezdéssel, részmunkaidőben

Feladatkör:
Az új munkatárs feladata Keszthely és környékén (Keszthely, Vonyarcvashegy, Balatonakali) megadott üzletekben reklámeszközök kihelyezése, adott termékek polcszervizelése, áruval való feltöltése, karbantartása, termék-kihelyezések ellenőrzése, fotódokumentáció készítése.
A munka akár másodállásként is végezhető tekintettel a rugalmas munkaidő beosztásra. Napi 1-2 óra vagy tömbösítve HETI 1 nap munkavégzés. A feladatokat az érintett üzletek nyitvatartási idejéhez alkalmazkodva, lehet akár a kora reggeli vagy a késő délutáni órákban is végezni.

Elvárások:
A fenti feladatok elvégzése fizikai munkával jár.
A számunkra megfelelő kolléga rendelkezik saját gépjárművel, jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal, fizikailag terhelhető. Gyorsan tanul, precízen megbízhatóan végzi a rábízott feladatokat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Médiareklám

A cég címe

Ostrom utca 6. fe. 5.
1015 Budapest