Reklámeszköz-kihelyező - Polcszervizes - Árufeltöltő / Pest megye

WIN SHOP Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reklámeszköz-kihelyező/Polcszervizes/Árufeltöltő

kollégákat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben

Pest megyei vagy Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzéssel

Az új munkatárs feladata megadott üzletekben adott termékek polcszervizelése, áruval való feltöltése, karbantartása, termék-kihelyezések ellenőrzése, reklámeszközök kihelyezése.
A polcok feltöltése és az ehhez kapcsolódó dokumentálás előre meghatározott túraterv és szempontok alapján történik.

A fenti feladatok elvégzése fizikai munkával jár.

A számunkra megfelelő kolléga rendelkezik gépjárművel, jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal, rugalmas, fizikailag terhelhető. Gyorsan tanul, precízen megbízhatóan végzi a rábízott feladatokat.

Amennyiben szeretnél egy fiatalos lendületes csapat tagja lenni, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk.

Kérjük jelöld meg, hogy melyik munkavégzési helyre jelentkezel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Médiareklám

A cég címe

Ostrom utca 6. fe. 5.
1015 Budapest