Gépkezelő és minőségellenőr

WHC Personal Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.18.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
220000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri öntödei partnercégünk részére GÉPKEZELŐ ÉS MINŐSÉGELLENŐR munkakörökbe keresünk munkavállalókat:

Alapvető elvárások:
• befejezett 8 általános iskolai végzettség
• egészségügyi alkalmasság
• megszakítás nélküli (folyamatos 6+2, 8 órás beosztás vagy folyamatos 2+2, 12 órás beosztás) munkarend vállalása
• jó fizikum
• monotonitástűrés
• büntetlen előélet

Ami a munkával jár:
- kiemelkedő műszakpótlék (50 %)
- vasárnapi pótlék (50 %)
- túlórapótlék
- munkaruházat

Egyéb béren kívüli juttatások

- széleskörű cafeteria
- mozgóbér, éves prémium
- munkába járás támogatása
- távolról érkező jelentkezők esetén szállás és hazautazás térítése biztos

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

A WHC Kft. Magyarországon 26 éve működő vállalat.
Fő tevékenysége a számviteli szolgáltatások (adótanácsadás, könyvelés) és a személyzeti szolgáltatások (munkaerő- közvetítés, munkaerő- toborzás).

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Szent István út 10/a
9022 Győr
ID: 3308119   Megjelentetés dátuma: 2018.02.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   220000