Összeszerelő Operátor IV. kerület

WHC Employment Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.07.15

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest IV. kerületi elektronikai partnercégünkhöz

Összeszerelő operátor

munkakörbe keresünk munkatársakat!

Azonnali munkakezdést tudunk biztosítani!

Feladatok:
• Termelésben való aktív részvétel
• Fűtőbetétek kézi összeszerelése, és válogatása
• Csoportvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
• Egyszerűbb gyártó gépek kezelése
• Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása
• Magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele

Elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Precizitás és kézügyesség
• Három műszakos munkarend vállalása (H-P)
• Monotónia tűrés,
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Könnyű fizikai munkalehetőség
• Fix alapbér + emelt műszakpótlékok,
• Második hónaptól teljesítményalapú bónusz,
• A próbaidő lejárta után cafeteria,
• Kulturált tiszta rendezett munkakörnyezet,
• Hosszú távú munkalehetőség,

Munkaidő: 3 műszakos munkarend H-P

Bérinformációk

1300 Ft/óra, Plusz Teljesítménybér , Emelt Pótlélok, (40% - os műstakpótlék, 55% - os éjszkai pótlék)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is.

A cég címe

WHC Kft
Rákóczi út 70.
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Virágh Anett
Tel.: +36302144320
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3711807   Megjelentetés dátuma: 2019.07.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300 Ft/óra, Plusz Teljesítménybér , Emelt Pótlélok, (40% - os műstakpótlék, 55% - os éjszkai pótlék)