Mechanik

WebEye CZ s.r.o.

Místo práce
, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly, náplň práce:
• Instalace zařízení pro GPS sledování do vozidel, lokalizování poruch a opravárenské práce
• Přesné vyplňování servisních zpráv

Nabízíme:
• Samostatná práce
• Firemní auto, notebook, mobilní telefon
• Možnost dlouhodobého pracovního poměru
• Profesionální rozvoj a postup
• Vynikající pracovní prostředí
• Možnost cestovat do zahraničí
• Oficiální mzda, která se skládá ze základního platu a bonusů za výkon
• Volitelné benefity k platu (stravenky)
• Pracovní oděv a ochranné pomůcky
• Moderní pracovní prostředí, profesionální speciální nástroje
• Možnost stabilní a dlouhodobé práce v našich servisních centrech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Požadavky:
• Autoelektrikář nebo opravář elektronický přístrojů nebo praxe v oblasti automobilové elektroniky
• Řidičský průkaz minimálně kategorie B
• Přesná a precizní práce

Výhody:
• Profesionální zkušenosti
• Zkušenosti s instalací GPS zařízení pro sledování vozidel, zařízení pro ochranu vozidla a/nebo multimediálních zařízení
• Technická znalost užitkových vozidel a pracovních strojů

WebEye Telematics Group is present in 14 countries across Europe via its
subsidiaries and reseller partners. WebEye has been developing and selling transportation informatics solutions for over 15 years. The WebEye technology combines the accumulated expertise with state-of-the-art applied technologies, always keeping sector-specific requirements maximally in mind.

U stavoservisu 527/1
100 40 Praha 10
Česká republika