Svářeč MAG 135 a zámečník do Německa - Sasko. I bez znalosti němčiny

WBD WeldingService GmbH

Místo práce
Německo
Termín nástupu
21.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
12,00-16,71€ / hod + příspěvek na ubytování a cestování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho renomovaného zákazníka v oblasti konstrukce kolejových vozidel hledáme k OKAMŽITÉMU nástupu MAG SVÁŘEČE a ZÁMEČNÍKY v regionu Görlitz/Bautzen.

Požadujeme:
- praxi na pozici MAG svářeče / zámečníka minimálně 2 roky
- platný certifikát EN 135 ocel+nerez (je výhodou, ne však podmínkou)
- zkušenost v oblasti stavby kovových konstrukcí, kolejových vozidel, lodí apod.
- samostatná práce a znalost výkresové dokumentace
- znalost němčiny není podmínkou!

Nabízíme:
- dlouhodobé zaměstnání u jednoho z největších poskytovatelů personálních služeb
- práce u německé společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- profesionální pracovní prostředí u jednoho z vedoucích výrobců kolejových vozidel
- nadtarifní mzda
- až 30 dní dovolené
- vánoční bonus
- příspěvek na dovolenou
- příplatky na dopravu a ubytování

Zašlete prosím Váš profesní životopis s výpisem pracovních míst a konkrétním popisem práce. Dále fotografii pasového formátu a případné certifikáty dokazující Vaši odbornost.

V případě, že postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Požadujeme předchozí praxi v oboru

WBD WeldingService GmbH byla založena v roce 1997 a poskytuje služby v oblasti svařování a současně s pravomocí poskytovat služby prostřednictvím zaměstnanců do pronájmu. Sloužíme svým zákazníkům při stavbě potrubí, zařízení, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových konstrukcí pro výstavbu vodovodních toků, při stavbě lodí, elektráren nebo jeřábů. Poskytujeme také služby pro zákazníky v leteckém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Na konci ledna 2015 byla WBD WeldingService GmbH přestěhována do moderního obchodního objektu v Dessora průmyslovém parku v Oranienbaum-Wörlitz OT Kapen. V nových prostorách byla mimo jiné zařízena i WBD svářecí akademie. V současné době je možné vykonávat u WBD opakovací zkoušky, kandidáti mohou provádět zkoušky sváření a je zde prováděna i výroba pro zákazníky. Díky svářecí akademii je WBD WeldingService GmbH schopna plnit požadavky zákazníků, trénovat všechny svářecí procesy a metody a stejně tak i učit se zacházení se speciálními materiály. Zkušený WBD svářeč je schopen své dovednosti naučit i své mladší a/nebo nové kolegy. Kromě technického zázemí pro svařování poskytuje společnost také možnost školení, podílení se na projektech a výměnu odborných znalostí. Zahraniční kolegové nebo hosté mohou v objektu také přenocovat.
Máme kancelář v Praze, ve Welsu v Rakousku, v Plattlingu v Bavorsku a více míst v celém Německu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Na Pankráci 1724/129
14000 Praha
Česká republika