Fröccsöntő gépbeállító

Warema PT Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Warema PT Hungary Kft.
FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ
munkatársakat keres gyáli üzemébe

Kik vagyunk?
A Warema Plastic Technology Hungary Kft. német tulajdonú cég, amely a gépjárműipart szolgálja ki gyáli telephelyéről a magas minőségi igényeket kielégítő, fröccsöntött, műanyag termékeivel.

Olyan munkatársakat keresünk, akik
• műanyagipari gépbeállító vagy techonlógus tapasztalattal rendelkeznek
• akik csapatban és hosszú távon gondolkodnak
• akik tudják vállalni a három műszakos munkarendet (hétfő- péntek, napi 8 óra)

Előnyként értékeljük
• a többkomponensű fröccsöntés területén szerzett gyakorlatot
• a Demag, Arburg, Wittman Battenfeld fröccsöntő gépek ismeretét
• a nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalatot (500t-1500t-ig)
• robotprogramozásban és új technológiák elkészítésében szerzett gyakorlatot

Feladatok:
• a fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
• szerszámcserék szakszerű végrehajtása
• meghibásodások regisztrálása
• termelés optimalizálása
• a termék minőségének folyamatos figyelése, hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése

Mit kínálunk?
• Hatvan – Gödöllő – Isaszeg - Pécel irányából térítésmentes munkábajárást céges személygépkocsival
• Egyéb térségből munkábajárás támogatás 15 Ft / km
• Kiemelkedő kereseti lehetőséget és béren kívüli juttatást
• Folyamatos szakmai kihívásokat

Munkavégzés helye:
• Gyál, Bánki Donát Ipartelep

• E-mail: [email protected]
• Telefon: 06 29 540 060

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Warema PT Hungary Kft. német tulajdonú, autóipari beszállító cég, mely műanyag fröccsöntött termékeivel autóipari beszállító tanusítvánnyal rendelkezik. A gépjárműalkatrészeken túl egyéb műszaki műanyag gyártásával foglalkozó, gyáli telephelyű cégünk közel 200 főt foglakoztat.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Bánki Donát u. 29.
2360 Gyál