Raktáros, anyagmozgató

Warema PT Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Warema PT Hungary Kft. gyáli, műanyag fröccsöntő üzemébe keres raktáros anyagmozgató munkatársat három műszakos munkarendbe.

Feladatok:
• Kézi és gépi anyagmozgatás
• Kézi kivétlista alapján a termékek kitárolása
• Bejövő alapanyagok tárhelyre rendezése
• Üzem kiszolgálása alapanyaggal és göngyöleggel, késztermék átvétele, tárhelyre rendezése.

Ön az ideális jelöltünk, amennyiben:
• Rendelkezik a targoncavezetéshez szükséges okmányokkal
• Fizikailag terhelhetőnek érzi magát
• Szereti a jó csapatot
• Hosszú távra tervez
• Pontos, megbízható
• Hasonló területen szerzett tapasztalatot

Amit kínálunk:
• három műszakos munkarendet
• havi nettó 200-230 000 Ft-os jövedelmet
• havi nettó 16 000 Ft értékű cafeteria juttatást biztosítunk
• munkavállalóink karácsonykor jutalomban részesülnek
• támogatjuk a munkábajárást
• határozatlan idejű, legalás munkaviszonyt

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Warema PT Hungary Kft. német tulajdonú, autóipari beszállító cég, mely műanyag fröccsöntött termékeivel autóipari beszállító tanusítvánnyal rendelkezik. A gépjárműalkatrészeken túl egyéb műszaki műanyag gyártásával foglalkozó, gyáli telephelyű cégünk közel 200 főt foglakoztat.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Bánki Donát u. 29.
2360 Gyál

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vértesi Nagy Judit
Tel.: +3629540060
E-mail: Küldje el önéletrajzát