Na pobočkách VÚB banky vám ponúkame príležitosť spojiť prácu s rodinou (poradca klienta, osob. bankár, hypotek. špecialista, špecialista pre podnik.)

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Náplň práce

Pridajte sa k našim poradcom klienta, osobným bankárom, hypotekárnym špecialistom a špecialistom pre podnikateľov na pobočkách VUB banky aj na skrátený úväzok.
Ak si viete zariadiť pracovný čas na 6 hodín denne a zvyšok chcete venovať rodine, toto je šanca pre vás.

Iné výhody

Máme pre vás:
  • dni voľna navyše v podobe:
• dvoch dní ospravedlneného pracovného voľna v kalendárnom polroku, ktoré slúžia na prehĺbenie starostlivosti o zdravie a preklenutie krátkodobého ochorenia
• dňa plateného voľna pre oteckov v rámci prvého mesiaca od narodenia dieťatka
• dňa plateného voľna, ktorý je určený na odprevadenie vášho školáčika do 1. ročníka základnej školy
• pracovného voľna pre zamestnanca, vykonávajúceho výchovný dozor v prípade organizovania akcií pre deti zamestnancov banky
  • stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom na moderných platobných kartách
  • rôzne príspevky:
• na zdravotnú starostlivosť ako refundáciu nákladov na zdravotnú prehliadku
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške viac ako 100 EUR; pri narodení dvojčiat, trojčiat a pod. poskytneme príspevok na každé dieťa
• príspevok na odievanie až do výšky 200 €
• príspevok na dopravu viac ako 100 €
  • výrazne výhody na bankových produktoch a službách
  • príspevok na 3. pilier dôchodkového zabezpečenia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Využite možnosť uplatniť svoj obchodný talent, ovplyvniť prácou vlastný príjem a byť v kontakte s ľuďmi.
Termín nástupu:
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
ID: 3260665       Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

Prvý kontakt sme my: HR Partneri pre retailovú obchodnú sieť
Zašlite nám prosím, váš životopis s poznámkou o akú pozíciu máte záujem a v akom meste chcete pracovať na skrátený úväzok. Ozveme sa vám .