Belső auditor

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

CÉGÜNK VESZPRÉMI KÖZPONTJÁBA
BELSŐ AUDITOR
munkatársat keresünk.

Feladatai:
-Az éves audit-koncepció alapján bolti belső auditok előkészítése
-társaság szabályozásai alapján az üzleti folyamatok felmérése, valamint a folyamatokhoz kapcsolódó kontrollok működésének ellenőrzése
-az audit terv alapján helyszíni ellenőrzések végrehajtása, az ellenőrzések dokumentálása
-az audit eredmények értékelése
-jelentések, statisztikák készítése
-a folyamatok fejlesztésének támogatása, javaslatok megfogalmazása a vizsgált folyamatok javítása, hiányosságok felszámolása érdekében
-az audit eredményekhez kapcsolódó fejlesztések, változások nyomon követése, azok elemzése, értékelése
-részvétel belső kivizsgálások lefolytatásában

Amit elvárunk:
-Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év releváns tapasztalat
-B kategóriás gépjárművezetői engedély
-Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
-Pontosság, precizitás
-Kiemelkedő kommunikációs készség
-Utazási hajlandóság

Előnyök:
-SAP gyakorlat
-Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Felelősségteljes pozíció
-Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
-Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi linkre kattintva:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe